Hammamet

Hammamet se za posledních několik let stal nejvyhledávanějším turistickým cílem turistů. Jeho poloha s turistickou silnicí zaručuje, že se v okolí rozhodně neztratíte a dorazíte zdárně ke svému cíli. Hammamet tvoří soustava hotelů, které se liší převážně cenou. Moderní a plně vybavené uspokojují tužby i velmi náročného zákazníka. Bezplatné koupání v hotelovém bazénu je téměř samozřejmostí. Za menší poplatek si tu můžete pronajmout tenisové kurty nebo jiná rekreační místa.

Obchod a zábava v Hammametu

Hammamet je také rájem vodních sportovců, díky kterým se tento druh sportu dostal na výslunní. I golf si můžete v Hammametu zahrát, aniž byste museli nějak daleko od svého hotelové pokoje Jako všechna letní letoviska kdekoli na světě, i Hammamet oplývá množstvím obchůdků, butiků a stánků, ve kterých můžete dle libosti nakupovat zboží, na kterém váš zrak spočine. Stačí jen mít dostatek peněz nebo umět dobře smlouvat (někteří obchodníci to někdy i vyžadují).

Noční Hammamet

Hammamet je ale nejkrásnější v době, kdy se slunce ukládá ke spánku za mořskou hladinu. V tu chvíli se probouzejí místní kavárničky, diskotéky a restaurace. Se svým protějškem se můžete vydat na romantickou procházku ve stínu ibišků, růží, jasmínu, kterým se tu díky mírnému podnebí velice daří a kvetou po celý rok.

foto
pata
Aira GROUP, Outsourcing IT, zásady ochrany osobních údajů