Tunisko - země písku a slunce

Slunce a písek. Tyto dva pojmy neodmyslitelně patří a charakterizují Tunisko. Jsou to i dva hlavní charakteristické znaky Tuniska, které vidíte při pohledu z letadla. Tunisko je jedním z afrických států, které jsou Evropanům příznivě nakloněny. Leží na severu Afriky a se svým velmi teplým podnebím Tunisko láká každoročně tisíce turistů,

kteří v touze po krásných plážích a snědých tělech opouštějí chladné prostory svých domovů a vydávají se do exotické Afriky - do afrického Tuniska. Do severních částí Tuniska a na ostrov Djerba se dá díky příjemným teplotám i v zimním období jezdit celoročně. Výdobytek moderní společnosti – klimatizace - ve většině ubytovacích zařízeních a domech funguje bez problémů.

Počasí v Tunisku

Tunisko je příjemné i pro lidi, kteří nemají rádi prudké změny teplot. Jeho mírné podnebí, které by se dalo přirovnat k Řecku, zajišťuje celoroční stálé teploty, které jenom přidávají k příjemnému vzhledu Tuniska. Velkou část země pokrývají pouště, z nichž ta nejznámější - Sahara, je pro řadu návštěvníků tím největším magnetem.

Co Tunisko nabízí?

Krásně zelené palmy lemující skoro celé pobřeží Tuniska, subtropické ovoce, které tu roste po celý rok, datlovníky, opuncie… to vše a ještě více Vám může nabídnout Tunisko, které se otevírá a zpřístupňuje čím dál více turistům z Evropy. Dříve byla dovolená v Tunisku pouze pro ty bohatší vrstvy, dnes už si Tunisko může dovolit téměř každý. A pokud jste dobrodružné povahy, Tunisko by pro Vás mohlo být horkým favoritem při výběru vaší dovolené.

foto
pata
Aira GROUP, Outsourcing IT, zásady ochrany osobních údajů